Délka ponožek

Zvolte si, o jak vysokou ponožku máte zájem. Nížší sportovní, klasickou vysokou? Nebo snad podkolenky, případně nadkolenky pro Váš tým/partu? Délka či výška ponožek může být jakákoliv, je vždy na Vás jakou si zvolíte.
Délka ponožek se měří vždy od středu kotníku po horní lem ponožky.

ZVOLTE SI TYP PONOŽEK

Klasické ponožky
Nejběžnější typ, který se hodí jak pro každodenní nošení k obleku, džínám, tak pro formální příležitosti. Barvy ladíme ke kalhotám a volíme vždy tmavší odstín. Ponožky tak opticky prodlouží nohu, potažmo celou postavu. Můžeme také sladit s botami.

Bílé ponožky
Pokud nechcete svým vzhledem vyloženě šokovat, nedoporučujeme nosit bílé ponožky k obleku ani dalším formálnějším kouskům. Skvěle se hodí ke konkrétním sportům, například k tenisu nebo basketbalu.

Podkolenky
Jisté národy ctí tyto vysoké ponožky jako součást svých tradic. Nosí je také fotbalisté, snowboardisté. V kanceláři byste ale s tímto typem ponožek parádu neudělali, navíc by vám bylo po chvilce nepříjemné horko.

Sportovní ponožky
Různé sporty vyžadují různé typy ponožek. Kupujte vždy ty s přesným určením, pomohou zpevnit konkrétní části nohy a udrží chodidlo spolehlivě na svém místě po celou dobu výkonu.

 

Nízké ponožky
Vadí vám natažená ponožka a máte tendenci ji pořád shrnovat? Řešením mohou být kotníkové „neviditelné“ ponožky. Zaručí pohodlí zejména v letních měsících. Pro formální příležitosti se ale nehodí.

Funkční ponožky
U běhu, turistiky, lyžování a dalších dlouhotrvajících aktivit se vyplatí investovat do funkčních ponožek s příměsí antibakteriálních nebo hřejivých materiálů. Skvěle funguje stříbro, v druhém případě pak merino vlna.

VÝBĚR BAREV

Jsme u barev.

Máte vymyšleno, co budeme na ponožku vyšívat? Skvělé! Teď tedy přišel čas na zaslání přesných barev. Stáhněte si naší barevnici a ze široké škály vyberte a zašlete nám barevné kódy. My už si poradíme.

Nenašli jste přesné odstíny v naší základní barevnici, máte v plánu více, než 1 000 párů ponožek a časový prostor 4-6 týdnů navíc na objednání přesných přízí? V tom případě jsme schopni nabídnout barev x-násobně více!

BAREVNICE

GRAFICKÝ NÁVRH

GRAFICKY-NAHLED

Zastáváte názor, že v jednoduchosti je krása a přejete si jednobarevnou ponožku s Vaším logem?
Kam ho umístíme? Na nárt, na kotník, nebo snad nějaký nápis kolem horního okraje?

Nebo máte barevnější představu a vyrobíme s barevnou špičkou, patou, s nějakými zajímavými vzory?

Vašim nápadům se meze nekladou. Mějme pouze na paměti, že u ponožky se jedná o poměrně malý prostor a netiskneme, nýbrž vyšíváme.

Těšíme se na Vaše návrhy!

PŘEJETE SI ETIKETY?

Máte zájem doplnit Vámi navržené ponožky o etikety? Můžete si je navrhnout také naprosto dle své fantazie a v barvách a fontech, které ladí zrovna k Vašemu záměru. Uvést na ně můžete velikost ponožky, logo, jakýkoli další nápis atd.

Připravený návrh etikety zasílejte spolu s grafickým náčrtem ponožky.