ZVOLTE SI TYP PONOŽKY

Nízké ponožky

Vadí vám natažená ponožka a máte tendenci ji pořád shrnovat? Řešením mohou být kotníkové „neviditelné“ ponožky. Zaručí pohodlí zejména v letních měsících. Pro formální příležitosti se ale nehodí.

Designové ponožky

Originálně barevné složité návrhy ponožek, které mohou být dopňkem k nejrůznějším outfitům. Chcete udělat radost svým zaměstnancům, mít originální svatbu, nebo snad pobavit přátele na narozeninové párty? U nás tento úkol můžete splnit!

 


Pro volný čas

Ponožky, které mají v nártu kompresní gumu, díky které lépe drží na noze. Jsou velmi vhodné pro turistiku, hráče tenisu, klubové oddíly. Udělejte radost svému týmu, a slaďte se do stejných barev. 


Bavlněné Podkolenky

Jisté národy ctí tyto vysoké ponožky jako součást svých tradic. Nosí je také fotbalisté, snowboardisté. V kanceláři byste ale s tímto typem ponožek parádu neudělali, navíc by vám bylo po chvilce nepříjemné horko.

 

Klasické ponožky

Nejběžnější typ, který se hodí jak pro každodenní nošení k obleku, džínám, tak pro formální příležitosti. Barvy ladíme ke kalhotám a volíme vždy tmavší odstín. Ponožky tak opticky prodlouží nohu, potažmo celou postavu. Můžeme také sladit s botami.

Sportovní ponožky

Různé sporty vyžadují různé typy ponožek. Nechte si vyrobit vždy ty s přesným určením, pomohou zpevnit konkrétní části nohy a udrží chodidlo spolehlivě na svém místě po celou dobu výkonu.

 

 

Kompresní podkolenky

U běhu, turistiky, lyžování a dalších dlouhotrvajících aktivit se vyplatí investovat do funkčních ponožek s příměsí antibakteriálních nebo hřejivých materiálů. Skvěle funguje stříbro, v druhém případě pak merino vlna.


Bavlněné Nadkolenky

Nadkolenky jsou ideálním doplňkem pro Vaše hostesky, které se tak stanou nepřehlédnutelné. Nadkolenky můžete využit pro různé taneční kroužky či divadelní představení.

 

VÝBĚR BAREV

Jsme u barev.

Máte vymyšleno, co budeme na ponožku vyšívat? Skvělé! Teď tedy přišel čas na zaslání přesných barev.
Stáhněte si naší barevnici a ze široké škály vyberte a zašlete nám barevné kódy. My už si poradíme.

Nenašli jste přesné odstíny v naší základní barevnici, máte v plánu více, než 1 000 párů ponožek a časový prostor 4-6 týdnů navíc na objednání přesných přízí? V tom případě jsme schopni nabídnout barev x-násobně více! Napište nám.

BAREVNICE

GRAFICKÉ ZPRÁCOVÁNÍ

GRAFICKY-NAHLED

Zastáváte názor, že v jednoduchosti je krása a přejete si jednobarevnou ponožku s Vaším logem?
Kam ho umístíme? Na nárt, na kotník, nebo snad nějaký nápis kolem horního okraje?

Nebo máte barevnější představu a vyrobíme s barevnou špičkou, patou, s nějakými zajímavými vzory?

Vašim nápadům se meze nekladou. Mějme pouze na paměti, že u ponožky se jedná o poměrně malý prostor a netiskneme, nýbrž vyšíváme.

Zde si můžete stáhnout šablonu a zaslat nám Váš návrh. ŠABLONA

Těšíme se na Vaše návrhy!

PŘEJETE SI ETIKETY

Máte zájem doplnit Vámi navržené ponožky o etikety? Můžete si je navrhnout také naprosto dle své fantazie a v barvách a fontech, které ladí zrovna k Vašemu záměru. Uvést na ně můžete velikost ponožky, logo, jakýkoli další nápis atd.

Připravený návrh etikety zasílejte spolu s grafickým náčrtem ponožky.

Zde si můžete stáhnout šablonu a zaslat nám Váš návrh.
ŠABLONA